Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
