Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Text field
ku: خانەی دەق
