Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Style
lt: Stilius

en: File description
lt: Failo aprašymas
