Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Style
lv: Stils
