Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Text
mn: Текст

en: Text field
mn: Текст талбар
