Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: File
nl: Bestand

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Style
nl: Stijl

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: The file description
nl: De bestandsbeschrijving

en: File Details
nl: Bestandsdetails
