Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Text field
nn: Tekstfelt
