Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Style
pl: Styl

en: File description
pl: Opis pliku

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Custom: @title
pl: Własny: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
pl: Tytuł ten będzie używany administracyjnie w celu identyfikacji tego okienka. Jeśli pole zostanie pozostawione puste, używany będzie zwykły tytuł.

en: The file description
pl: Opis pliku
