Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Text field
ps: متن ډګر

en: Style
ps: ډول

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
