Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Block Title
ru: Заголовок блока

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Ссылка

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Style
ru: Стиль

en: File description
ru: Описание файла

en: Upload a file
ru: Загрузить файл

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
ru: Этот заголовок будет использоваться административно для идентификации панели. Если пусто, будет использоваться обычный заголовок.

en: The file description
ru: Описание файла
