Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Custom
sk: Vlastná

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Text field
sk: Textové pole

en: Style
sk: Štýl

en: File description
sk: Popis súboru

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
