Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno
