Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Custom
sv: Anpassad

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Text field
sv: Textfält

en: Style
sv: Stil

en: File description
sv: Filbeskrivning

en: Administrative title
sv: Administrativ titel
