Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: File
te: ఫైల్

en: Link
te: లింకు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Style
te: శైలి
