Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
