Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Block Title
tr: Blok Başlığı

en: File
tr: Dosya

en: Link
tr: Bağlantı

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: File Title
tr: Dosya Başlığı

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık
