Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى
