Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: File
ar: ملف

en: Link
ar: رابط

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: Link URL
ar: رابط

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Style
ar: نمط
