Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: File
az: Fayl

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Link URL
az: URL linki

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Style
az: Stil

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
