Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Block Title
hi: ब्लॉक शीर्षक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Style
hi: अंदाज
