Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Style
hr: Stil
