Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: File
is: Skrá

en: Link
is: Hlekkur

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Text field
is: Textareitur

en: Style
is: Stíll
