Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Link URL
it: URL del link

en: Upload file
it: Caricamento del file

en: Text field
it: Campo di testo

en: Style
it: Stile

en: File description
it: Descrizione del file

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo
