Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: File
ja: ファイル

en: Link
ja: リンク

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Style
ja: スタイル

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: The file description
ja: ファイルの説明
