Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Text field
jv: Field tèks
