Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Style
ka: სტილი
