Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Block Title
mr: ब्लॉकचे  शीर्षक

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Text
mr: अक्षर
