Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: File
oc: Fichièr

en: Link
oc: Ligam

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Style
oc: Estil

en: CSS Class
oc: Classa CSS

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Custom: @title
oc: Personalizat : @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
oc: Aqueste títol serà utilizat dins l'administracion per identifier aqueste panèl. Se vide, lo títol de basa serà utilizat.

en: The file description
oc: La descripcion del fichièr
