Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: File
fa: فایل

en: Link
fa: واصلی

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: Text field
fa: میدان متنی

en: Style
fa: اصلوب
