Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Block Title
pt: Título do bloco

en: File
pt: Arquivo

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Link URL
pt: URL do link

en: Upload file
pt: Enviar arquivo

en: File Title
pt: Título do arquivo

en: Text field
pt: Campo de texto

en: Style
pt: Estilo

en: File description
pt: Descrição do arquivo

en: Upload a file
pt: Enviar um arquivo

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: The file description
pt: A descrição do arquivo

en: File Details
pt: Detalhes do Arquivo
