Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Custom
ro: Personalizat

en: Link URL
ro: URL Link

en: Text field
ro: Câmp text

en: Style
ro: Stil

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
