Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Style
ta: பாணி
