Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Style
uk: Стиль

en: File description
uk: Опис файлу

en: Upload a file
uk: Передати файл

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Custom: @title
uk: Власний: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: The file description
uk: Опис файла

en: Link CSS Class
uk: CSS клас посилання
