Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2
