Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1
