Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Panels
es: Paneles

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Columns: 1
es: Columnas: 1
