Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Panels
eu: Panelak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Columns: 1
eu: Zutabeak: 1
