Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی
