Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Panels
fi: Paneelit

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Columns: 1
fi: Palstat: 1
