Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Columns: 1
fr: Colonnes : 1
