Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Columns: 1
hu: Oszlopok: 1
