Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Panels
ja: パネル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター
