Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1
