Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Panels
oc: Escapolons

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Columns: 1
oc: Colomnas : 1
