Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Panels
pl: Panele

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1
