Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Columns: 1
ro: Coloane: 1
