Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Panels
uk: Панелі

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Columns: 1
uk: Колонки: 1
