Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Columns: 1
vi: Có 1 cột
