Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1
