Panels One Column Stacked Layout (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Center
de: Zentriert

en: Top
de: Oben

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Columns: 1
de: Spalten: 1
